Armas Autoomanik! 

Kui sa loodad, et Sinu Sõidukile maksab distantskäivitus koos paigaldusega vähem, kui minimaalselt 430€, siis palun ära kiusa teisi inimesi ja ära esita hinnapäringut!”

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal kasutada ka jahutamiseks. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta.  Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist. Diiselmootoritega autodel on tihti tehasepoolne lisasoojendi mis samuti aktiveerub kui mootor käivitada.

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut. Lisaks on autos puhur.

Turvaline

Meie pakutav lahendus ei kahanda auto ärandamiskaitset, tänu “immo bypass’ile” ei loovutada autosse ühtegi pulti ega immobilaiseri transponderit. Auto originaal turvavarustus säilib. Uksed ja rool jäävad lukku ning ilma auto puldi või võtmeta autoga ära ei saa sõita.

Auto eelsoojendus – millistele autodele?

Erinevatele autodele on erinavad lahendused ja sellest sõltub ka lõplik hind. Laias laastus ei saa kaugäivitust pakkuda ainult viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatele. Edastades meile auto andmed (mark, mudel, aasta, mootori tüüp (bensiin või diisel), töömaht ja võimsus ning käivitamise viis (nupp või võti), saadame konkreetse pakkumise Teie autole!


Käivitus originaalpuldiga

Hind koos paigaldusega: 430-550 €

Kui auto püsib enamuse ajast puldi leviraadiuses, on auto eelsoojendus kaugkäivituse näol kõige mugavam ja soodsam viis auto enne sõitu üles soendada.

Vajuta auto puldil 3 korda lukustuse nuppu (või lukku-lahti-lukku) ja mootor käivitub. Erinevalt Webastost või Ebersprächerist ei paigaldata autosse täiendavaid paake, pumpi ega voolikuid. Piisab elektroonilisest moodulist ning paigalduseks kulub 3-5h. Eriti hästi sobib distantskäivitus bensiini ja hübriidajamiga sõidukitele. Diiselmootori puhul veendu eelnevalt, et auto kohapeal käies ka salongi soojendab.


Pandora Smart New

GSM Alarm mootori kaugkäivitusega

Hind koos paigaldusega: 550 – 750€

Täieliku autoalarmi funktsionaalsusega lisanduvad mahuandur ja sireen- 51 €

Pandora Smart New on auto telemaatika süsteem mis võimaldab mobiiliäpi kaudu autoga suhtlust. Pandora Smart saadab infot auto oleku ja andurite kohta ning mobiililt saab sisse lülitada auto eelsoojendusseadet või kaugkäivitada auto mootor (olenevalt auto mudelist). Pisikesse korpusesse on mahutatud topelt CAN siinid, Immo bypass ja GSM moodulBluetooth modem ja 3-teljega liikumisandur. Pandora mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM data või Bluetooth’i.

Pandora äpp

Mobiilirakendus on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS (Pandora Pro) kui Android (Pandora Online) platformile.

Auto mootori kaugkäivitus

Kaugkäivitus on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i (uus info – eelmise generatsiooni VW ja Škoda sõidukitele on juba immo bypass tugi, nt Passat B6, B7, lisamooduliga ka Audi ~2009-2017 ja Mercedes kuni ~2014 mudelid).
Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles aga ei sega kaugkäivitust. See ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, sureb mootor välja. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud). Äpp võimaldab kaugkäivitust ka automatiseerida. Talvel soojendab, suvel jahutab.

Eelsoojendusseadme juhtimine

Uumatel, eriti Saksa päritolu diislitel, on tihti tehasepoolt juba eelsoojendusseade (Webasto / Eberspächer) ning läbi Smart Pro on võimalik seda juhtida. Äpis tuleb “Start Engine” lihtsalt “Preheater” ikooniga asendada. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või LIN’i või W-BUS’i. Järelpaigaldatud seadet saab juhtida ka analoogsignaaliga.

Immobilaiser

Kui immobilaiseri funktsioon on aktiivne ehk autole on tehtud ka mootoriblokeering, saab autoga sõita ainult juhul kui Pandora pult on kaasas.

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka Hands-Free režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi.

Bluetooth

Bluetooth 4.2 low-energy protokoll töötab väga stabiilselt ning tarbib vähe voolu mis on eriti oluline pultide puhul. Kõik juhtmevabad lisamoodulid (nt juhtmeta mootoriblokeeringu moodul) suhtlevad plokiga üle Bluetooth ühenduse, samuti saab nutiseadmes kasutada Bluetooth äppi autoga suhtlemiseks.

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Pandora kasutab 35-40MB kuus. Seadmes on algselt sees Telia Super kõnekaart, mille saate soovi korral mobiilsideoperaatori juures vormistada lepinguliseks, ilma, et peaks füüsiliselt seadmes SIM’i vahetama. Võite ka enne paigaldust tuua juba oma lepingulise SIM kaardi.
Telia puhul soovitame paketti M2M Euroopa koos 50MB paketiga ning kõneteenus võiks olla avatud (1.78 € +km ühes kuus). Tuues oma SIM kaardi laske telleril SIM kaardilt PIN koodi päring eemaldada. Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud madalad.


Pandora Smart Pro

GSM GPS Alarm mootori eelsoojenduse ja bluetooth võimalustega

Hind koos paigaldusega: 650 – 850 €

Täieliku autoalarmi funktsionaalsusega lisanduvad mahuandur ja sireen- 51 €

Smart Pro on rohkem kui autoalarm – sel on kõige võimsam mikroprotsessor mida autoalarmis kunagi kasutatud: topelt CAN siinid, integreeritud GSMGPSja Bluetooth modem, 3-teljega liikumisandur, eraldi immo bypass port mis võimaldab auto originaal eelsoojenduse juhtimist ja mootori kaugkäivitustka keeruliste algorütmidega autode puhul. See kõik on mahutatud ülipisikesse kesta ning kuna kõik komponendid on integreeritud trükkplaadile on tagatud seadme tõrgeteta töö ja madal voolutarve.

Pandora mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM data või Bluetooth’i.

Pandora GSM Alarm

Pandora ühildub autoga läbi CAN signaalide, lisaks on seadmel mõned analoogsisendid/väljundid + eraldi releemoodul tugevate väljunditega mootori kaugkäivituseks ja mootori blokeerimiseks (immo). Pandora lülitub valvesse nii auto originaal- kui Pandora puldist. Häire korral tuleb vastav teade mobiiliäppi, äpi kaudu saab autot ka teatud määral juhtida.

Pandora äpp

Mobiilirakendus on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS (Pandora Pro) kui Android (Pandora Online) platformile. 

Auto mootori kaugkäivitus

Kaugkäivitus on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, enamikel teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i. Teatud autode puhul on vajalik täiendav bypass moodul. Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles aga ei sega kaugkäivitust.

Mootori kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, mootor seiskub. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud). Äpp võimaldab kaugkäivitust ka automatiseerida. Talvel soojendab, suvel jahutab.

Eelsoojendusseadme “Webasto / Eberspächer” juhtimine

Uumatel, eriti Saksa päritolu diislitel, on tihti tehasepoolt juba eelsoojendusseade (Webasto / Eberspächer) ning läbi Smart Pro on võimalik seda juhtida. Äpis tuleb “Start Engine” lihtsalt “Preheater” ikooniga asendada. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või W-BUS’i (W-Bus puhul on vajalik täiendav lisamoodul). Järelpaigaldatud seadet saab juhtida ka analoogsignaaliga.

Auto GPS jälgimine

Trükkplaadile on intergreeritud ülitundlik GPS vastuvõtja mis võimaldab vaadata nii auto hetkeasukohta kui sõitude ajalugu (kui “tracking” on sisselülitatud). Äpis saab valida kolme kaardipõhja vahel (Yandex, Mapbox ja Google Maps). Pandora veebi (pandora-on.com) sisse logides saab genereerida ka detailse sõidupäeviku soovitud perioodi lõikes.

Immobilaiser

Kui immobilaiseri funktsioon on aktiivne ehk autole on tehtud ka mootoriblokeering, saab autoga sõita ainult juhul kui Pandora pult on kaasas. Täiendab mootoriblokeering on ka tõhus kaitse auto keyless võtmete leviraadiuse pikendamise vastu (meetod mille abil täna on väga lihtne kõiki smart-entry süsteemiga autosid ärandada)

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka keyless režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist! Vaata kuidas see toimib.

Pandora Bluetooth

Kõik lisamoodulid k.a. puldid suhtlevad Pandoraga üle Bluetooth ühenduse, samuti saab nutiseadmes kasutada Bluetooth äppi autoga suhtlemiseks. Kui telefon on Pandora Blueooth’iga seotud, saab telefoni kasutada ka kui “keyless” pulti ehk telefoniga autole lähenedes avaneb kesklukk automaatselt.

Näiteks kui olete maa-aluses parklas või metsas kus puudub korralik GSM levi või olete väljapool EU-d ega soovi GSM Roamingut kasutada – saate Pandorat autot juhtida üle Bluetooth (BT 4.0 tööraadius on kuni 50m, reaalne kasutus pigem kuni 30m). Kui Bluetooth seotud ning olete raadiuses töötab süsteem automaatselt üle Bluetooth’i. Lisaks saab Bluetooth kaudu seadistada keyless funktsiooni tööraadiust.

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Seadmes on algselt sees Telia Super kõnekaart, mille saate soovi korral mobiilsideoperaatori juures vormistada lepinguliseks. Jäädes kõnekaarti kasutama, maksab see 3€ kuus. Soovitame kõnekaardi vormistada lepinguliseks, selleks võtate Telia esindusse kaasa Super kõnekaardi ümbrise mille leiate komplektist koos Pandora koodikaardiga ning küsite paketti M2M Euroopa koos 50MB andmesidega (kõneteenused võiks olla lahti), maksab 1.78€ +km kuus. Numbriliikuvusega võite mitte millise operaatori juurde soovite. Pandora tarbib kuus 35MB. Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud madalad.