Armas Autoomanik! 

Kui sa loodad, et Sinu Sõidukile maksab distantskäivitus koos paigaldusega vähem, kui minimaalselt 500€, siis palun ära kiusa teisi inimesi ja ära esita hinnapäringut!”

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal kasutada ka jahutamiseks. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta.  Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist. Diiselmootoritega autodel on tihti tehasepoolne lisasoojendi mis samuti aktiveerub kui mootor käivitada.

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut. Lisaks on autos puhur.

Turvaline

Meie pakutav lahendus ei kahanda auto ärandamiskaitset, tänu “immo bypass’ile” ei loovutada autosse ühtegi pulti ega immobilaiseri transponderit. Auto originaal turvavarustus säilib. Uksed ja rool jäävad lukku ning ilma auto puldi või võtmeta autoga ära ei saa sõita.

Auto eelsoojendus – millistele autodele?

Erinevatele autodele on erinavad lahendused ja sellest sõltub ka lõplik hind. Laias laastus ei saa kaugäivitust pakkuda ainult viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatele. Edastades meile auto andmed (mark, mudel, aasta, mootori tüüp (bensiin või diisel), töömaht ja võimsus ning käivitamise viis (nupp või võti), saadame konkreetse pakkumise Teie autole!

 

Täpsem info distantskäivituste kohta aadressilt:

 

bellumpoint.ee